خرید و فروش تابلو نقاشی

راهنمای خرید و فروش تابلو نقاشی

گالری آرت بیکس فرصتی برای کشف هنر اصیل ایرانی و حمایت از هنرمندان، مجموعه‌داران، گالری‌ها و هنردوستان در ایران و جهان فراهم کرده است

آرت بیکس نمایشگاه و بازار آنلاین هنرهای تجسمی با محوریت هنر اصیل ایرانی است که با ایجاد دسترسی آسان، طراحی زیبا، ارائه‌ی بین المللی و دوزبانه و حضور در تمام شبکه‌های اجتماعی توانسته است اعتماد بسیاری از هنرمندان ممتاز ایرانی را بدست آورد.

آرت بیکس برای وصل کردن هنرمندان توانمند، مجموعه‌داران و گالری‌ها به هنردوستان و خریداران آثار هنری که ارزش گرانبهای هنر را می‌دانند در تهران/ایران خلق شده است.

 

خرید تابلو نقاشی و آثار هنری از گالری آرت بیکس

اینطور شروع کنیم که با اثری اصیل سرو کار داریم. ما درباره اثری اصیل حرف میزنیم که فقط و فقط شما آن را دراختیار خود دارید. از این اثر هنری حسی دریافت میکنید که کالاهای دیگر واقعاً به شما آن حس را نمیدهند .حس جاودانگی و تنفس در زیبایی ابدی.

بیایید در نظر بگیریم که طراحی ویژگی دیکتاتورمابانه ندارد، بلکه درحقیقت راهنمای ما ست. راهنمایی که به عنوان منبعی برای کمک به جمع آوری یک فضا عمل میکند.

یکی از بهترین “گرایشات هنری” سال ۲۰۱۴، در واقع یک ضد مد است. این گرایش هنری، فکر کردن به فضایی خارج از محدوده ها و چارچوب های ثابت است و طراحی را برای بیان شخصیت و خواسته های شما، و نه هیچ شخص دیگری تقویت میکند.

گالری آرتبیکس برای شما تنوعی از آثار هنری را به همراه دارد، فاخرترین و با ارزش ترین تابلو های نقاشی را برای فروش در اختیار شما قرار می دهد

با خرید تابلو نقاشی و خرید آثار هنری دیگر از گالری آرت بیکس متمایز باشید، چرا که کارشناسان هنری آرت بیکس سختگیرانه آثار سایت را انتخاب می کنند.

مشاهده ی جدید ترین آثار در گالری آرت بیکس

 

فروش نقاشی به گالری آرت بیکس

آرت بیکس معتقد است با رشد فضای هنری، نشاط، امید و مهربانی در جامعه رشد خواهد کرد. با حمایت از هنرمندان، آنان با خیالی آسوده به خلق آثار می‌پردازند. با مشاوره در عرضه، قیمت گذاری، حضور در گالری‌ها و حراج‌ها مسیر پیشرفت هنرمندان با استعداد را هموار‌تر می‌شود و دامنه برد هنر در جهان افزایش خواهد یافت.

–         کشف و حمایت از هنرمندان از گوشه و کنار جهان

–         وصل کردن بی‌واسطه‌ی هنرمندان به هنردوستان، خریداران و مجموعه‌داران جهانی

–         حمایت و همکاری با هنرمندان برای حضور در گالری‌ها، نمایشگاه‌ها و حراج‌ها

–         امکان دریافت پیشنهاد قیمت‌های متفاوت از خریداران برای بالا بردن احتمال خرید

–         امکان گرفتن سفارش برای خلق آثار هنری منحصر به‌فرد با تضمین خرید

 میخواهید تابلو نقاشی خود را قیمت گذاری کنید و به فروش برسانید؟ پس با ما در تماس باشید…

برگزاری نمایشگاه آنلاین و گالری نقاشی در تهران و نقاط مختلف جهان

آرتیبیشن برای حمایت از حراجی‌ها، گالری‌ها، مسابقات و نمایشگاه‌های هنری، این امکان را برای آنان فراهم کرده است که با عضویت در سایت، رویداد خود را به صورت رایگان به دو زبان فارسی و انگلیسی اطلاع رسانی کرده و آثار خود را به بهترین کیفیت به صورت آنلاین نمایش دهند تا از طریق این همکاری، بتوان نمایش و عرضه هنر ایرانی را به وسعت جهان افزایش داد.  علاوه بر این، آرتیبیشن برای حمایت از هنرمندان و در جهت فروش بهتر آثار، درصد کمتری از گالری‌ها یا هنرمندان درخواست می‌کند.

لطفا صفحه ی پرسش های متداول را بررسی بفرمایید.

گالری نقاشی

راهنمای خرید تابلو نقاشی و آثار هنری

اصول انتخاب تابلو بسته به خریدار آن که یک مجموعه دار حرفه ایست یا یک فرد هنردوست که تابلویی را برای خانه یا دفتر کار خود خریداری می کند، و یا صاحب موسسه و سازمانی بزرگ بزرگ مانند هتل ، رستوران، بیمارستان و … که مجموعه ای از تابلو ها را هماهنگ با هویت سازمانی خود برمی گزیند بسیار متفاوت است.

اینکه تابلو قرار است در یک اتاق خواب نصب شود یا در سالن انتظار، در یک شرکت تجاری یا مطب یک پزشک بسته به متراژ فضا، شرایط نوری و مواردی دیگر در انتخاب یک تابلو موثر است.

در این بخش مشاوران گالری آرت بیکس  مواردی کلیدی را برای کمک به خریداران در جهت انتخابی بهتر و آسان تر به اشتراک می گذارند که در ادامه به آن اشاره شده است.

آثار هنری به زیباتر شدن محیط اطراف ما کمک می کنند.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که مد و عقاید شخصی نشان میدهند که افراد پول خود را که به سختی بدست آورده اند کجا و چطور خرج می کنند.

هنر به عنوان موضوعی خاص، کاملا شخصی است. حس قرار دادن اثر اصیل هنری در خانه شما می تواند کاملا بی نظیر باشد و به صاحب این اثر حس غرور بی انتهایی می دهد. مانند هر عرصه دیگری برای مانور در دنیای هنر باید به موضوعاتی توجه کرد.

جمع آوری هنر های زیبا

هیچ رمز و رازی برای  تمایز اثر هنری خوب از بد وجود ندارد. اغلب آنچه که باعث میشود هنرمندی اوج گرفته و محبوب شود  به شانس و جادو مربوط نیست، بلکه  تکنیک قوی، کار سخت و مداومت است. برخی هنرمندان اساتید هنرهای تجسمی هستند اما در دنیای کسب و کار دچار کمبود هستند و دسته دیگر کاملا مخالف این روند. هدف اصلی همیشه باید اشتیاق به آنچه دوست دارید و لذت میبرید باشد. آرت بیکس مجموعه ای از بهترین آثار برجسته ترین هنرمندان را گردآوری کرده است.

آنچه نیاز خواهید داشت

بعضی از مشاوران آثار هنری لیستی از سوالات را به هنرمند یا نماینده او (گالری یا نماینده) ارائه می دهند. این سؤالات شامل جایی است که هنرمند بزرگ شده است، زمانی که متولد شده، جایی که به مدرسه رفته و توصیه هایی که هنرمند را با آنها به طور کامل بشناسید(منابع آنلاین معتبر هستند) تا بتوانید قبل از تصمیم گیری کاملا تحقیق کنید. شما باید کاملا در مورد خرید و ایمنی تصمیم خود احساس راحتی کنید. آرت بیکس اطلاعات خالق هر اثر هنری را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد

من نمیتوانم تعداد دفعاتی را که کسی که عاشق هنر بوده نقاشی را در اولین بازدید از گالری و یا غرفه جشنواره برداشته وآماده خرید شده است. دلیل این خرید هم معمولا بی عیب و نقص بودن ابعاد نقاشی و رنگها نیست بلکه این شخص نقاشی را دوست دارد. همین و همین. آنچه شما نیاز دارید، عشق به اثر و گواهی اصالت آن است.

اگر هنرمندی را دوست دارید یا آثارهنرمند نوظهوری را جمع آوری میکنید، به دیگران هم اطلاع بدهید. با اینکار نه تنها از هنر حمایت می کنید، بلکه ارزش سرمایه گذاری آینده خود را افزایش خواهید داد.

هنر بر روی دیوار

بخشی از فضا را با نوار رنگی مشخص کنید و امتحان کنید که با نصب پریزهای لامپ یا چیزهایی شبیه آن، نوارها از روی دیوار کنده شده و عکس العمل نامطلوب نشان میدهند.این کار یکی از روش های تعیین محل مناسب برای آثار هنری است.

لازم به ذکر است که بسیاری از خریداران آثار هنری را برای محلی خاص که در نظر گرفته اند خریداری می کنند و تصمیم می گیرند آن را در جاهای مختلف امتحان کنند. این زمان مناسبی برای کاوش در منزلتان است.

راهنمایی های دیگر شامل بررسی ابعاد هر تابلو نقاشی در سایت گالری آرت بیکس می باشد تا شما بتوانید ابعاد مناسب برای قرار دادن آثار برروی دیوار پیدا کرده وتعیین کنید کجا و چگونه باید قرار گیرند.

هنر : سرمایه گذاری در آینده شخصی

دوام اثر اصیل هنری به احتمال زیاد اگر از دوام همه اسباب و اثاثیه منزل تان بیشتر نباشد ولی از اغلب آنها بیشتر است. هنر می تواند در مورد طراحی یا بیان احساس باشد؛ هر دو اینها شگفت انگیز هستند و می توانند معشوقه های چالش برانگیزی باشند. معشوقه هایی که تضمین میکنند سرمایه گذاری های هنری شما سرمایه گذاری در شادی و آینده شماست.

چگونگی خرید و سفارش از گالری آرت بیکس

تمام تجربه ی خود را به کار گرفته ایم تا سهولت در نمایش،جستجو و بررسی و مقایسه آثار متعدد و فراوانی که در سایت قرار گرفته شده است را برای شما فراهم کنیم

کافیست هر اثر هنری و یا تابلو نقاشی ای که پسندیده اید به سبد خریدتان در سایت اضافه کنید و سپس به وسیله روش های ممکن اقدام به تسویه حساب کنید

تیم گالری آرت بیکس محصول خریداری شده را در درب منزل و یا آدرس مورد نظر شما تحویل خواهد داد.

بشترین تنوع در فاخرترین آثار هنری فقط در گالری آرت بیکس

خرید تابلو نقاشی در گالری آرت بیکس

 

 

نوشته شده توسط

محمد شاهوردی

سال 1372 در شهر تهران متولد شد،از کودکی علاقه ی بسیاری به آثار هنری به خصوص نقاشی داشت و گاهی هم خودش آثاری را خلق میکرد. وی دوران دبیرستان را در مدرسه ی استعداد های درخشان علامه حلی پشت سر گذاشت و با توجه به شرایط خاص آن مدرسه تحصیلاتش را در شاخه ریاضیات ادامه داد. علاقه و گرایشش به هنر باعث شد تا در کنکور هنر شرکت کند و در رشته ی کارگردانی سینما پذیرفته شود. او همزمان در رشته ی مهندسی عمران نیز پذیرفته شد و مدرک کارشناسی خود را در این رشته اخذ کرد،اما تحصیل در رشته ی مهندسی نه تنها نتوانست فاصله ای بین او و هنر ایجاد کند،بلکه فرصتی ویژه برایش ایجاد کرد. وی ظرف مدت کمتر از یک سال با انتشار فراخوان های متعددی در سطح دانشگاه توانست افراد مستعد و علاقه مند به هنر را شناسایی کند و از بین آنان یک گروه قدرتمند تشکیل دهد، سپس با تمارین و آموزش هایی که اتفاق افتاد این گروه را به یک گروه حرفه ای در زمینه ی تئاتر تبدیل کند و چندین اجرا در سابقه ی فعالیت هنری خود ثبت کند،به نحوی که بسیاری از آن افراد هم اکنون زندگی حرفه ای خود را در تئاتر دنبال می کنند. ایشان تحصیلات خود را در کارشناسی ارشد در رشته ی مهندسی حمل و نقل ادامه دادند و در حال حاضر در ارتباط با همان رشته مشغول فعالیت هستند. اما موفقیت هایی که در این رشته ها کسب کرده بودند نتوانست وی را قانع سازد و همواره به دنبال یک چیز گمشده میگشت. چیزی که بتواند او را سرشار از هنر کند،هنرمندان را به وی بشناسد و دسترسی اش را را به آثار هنری راحت تر از قبل سازد تا بتواند به سادگی محیط پیرامونی خودش را با هنر مزین سازد. اینجا بود جرقه ای که در ذهنش شکل گرفت،تولد آرت بیکس،گالری مجازی،گسترده و بین المللی که امکان شناخت هنرمندان جدید و آثار هنریشان را در کنار نمایش و فروش فاخرترین آثار هنری به یک باره میسر می ساخت. اینجا بود که آرت بیکس شکل گرفت... محمد شاه وردی در حال حاضر به عنوام موسس و مدیر عامل این مجموعه در کنار سایر اعضای تیمش تمام تلاش خود را در جهت شناخته شدن هنر و هنرمندان فاخر و ارزشمند میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *