فروش فاخرترین و برجسته ترین آثار هنری و تابلو نقاشی
مشاوره، خرید آثار و حمایت از هنرمندان
برگزاری گالری های حضوری در سراسر جهان

گالری آرت بیکس ، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، در تهران و نقاط مختلف جهان به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.

برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری آرت بیکس است.

گالری آرت بیکس در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.

در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری های حضوری، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.

هم‌چنین وبسایت گالری آرت بیکس با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

گالری آرت بیکس دارای پنل تخصصی و ویژه ی هنرمندان به نشانی http://panel.artbeex.ir می باشد که هنرمندان با ثبت نام  در آن می توانند نسبت به فروش آثار خود در گالری آرت بیکس اقدام کنند.

کارشناسان هنری گالری آرت بیکس در کوتاه ترین زمان ممکن به بررسی آثار ارسالی اقدام میکنند و نتیجه را به تیم فنی سایت گالری آرت بیکس ارسال میکنند و آثار هنرمندان تایید شده در سایت جهت نمایش و فروش قرار داده می شود

گالری آرتبیکس  به منظور توسعه، فروش آثار نقاشی و آموزش نقاشی حرفه ای توسط محمد شاه وردی ایجاد شده است و مفتخر به فعالیت در این زمینه می باشد